Dostaňte vlhkosť pod kontrolu

Nadmerná vlhkosť vášmu domovu nepristane! Vyhnite sa neželaným problémom skôr, ako sa prejavia na vašom zdraví, účtoch a komforte života.

Staňte sa aj vy súčasťou kampane, ktorá v hlavnom meste upozorňuje na problém nadmernej vlhkosti úsmevnou formou. Stačí prísť na zastávku Poštová (na Obchodnej ulici) alebo Zochova a vyskúšať jednu z našich interaktívnych kúpeľní. Sledujte kampaň a informujte sa o problematike, ktorá sa týka nás všetkých. Utrieť zarosené povrchy totiž nestačí. Osvojte si jednoduché pravidlá fungovania v domácnosti a ako prvú pomoc použite pohlcovač vlhkosti Ceresit STOP Vlhkosti Aero 360°. Dostaňte vlhkosť pod kontrolu skôr, ako vám znepríjemní život.

Vyjadrenie herečky a spokojných užívateľov pohlcovača

 • „Zarosené okná nie sú v poriadku. Nadmernú vlhkosť domácnosti treba riešiť skôr, ako sa prejaví na kvalite života v domácnosti a na vašom zdraví. Pohlcovač vlhkosti môže byť prvou pomocou v ten pravý čas.”

  Helena Krajčiová

 • “Kvapky na oknách a v kúpeľni som si všimla už skôr. Spočiatku som im však nepripisovala veľký význam - jednoducho som ich utrela a hotovo. Až neskôr som si uvedomila, že kúpeľňa je doslova vystavená atakom vodnej pary, a navyše je najchladnejšou miestnosťou u nás doma. Našťastie som na internete našla rady, ako postupovať. Vždy pri varení používam digestor, bielizeň suším vonku, kvety som presunula na balkón a priebežne, ako aj v záťažových obdobiach, napríklad keď je vonku sychravo, používam pohlcovač Ceresit STOP Vlhkosti Aero 360.”

  Zuzana S.

 • „Keďže sa mi kamarát sťažoval, že kvôli nadmernej vlhkosti museli doma maľovať celú kuchyňu, chcel som si len otestovať, ako sme na tom doma my. Kúpil som preto vlhkomer a  skutočne som zistil, že máme podobný problém. Poučený od kamaráta, začal som to hneď riešiť. Prečítal som si o tom na webe a podnikol odporúčané kroky. Naučili sme sa doma správne vetrať, žena varí len pri zapnutom digestore a kúpili sme si aj pohlcovač. Ten máme nielen v kuchyni, ale aj v kúpeľni, keďže tam je vlhko skoro stále.“

  Marek T.

 • „Vlhkosť v domácnosti som začala riešiť o päť minút dvanásť, až keď sa mi na stene doma objavila vlhká veľká škvrna a krátko na to aj pleseň. S pomocou odborníkov sme zistili, že dôvodom je chyba pri stavbe. Keďže sme nechceli robiť stavebné zásahy, rozhodli sme sa pre pohlcovač Ceresit STOP Vlhkosti Aero 360, ktorý vytiahol zo steny vlhko. No i tak bolo potrebné stenu premaľovať. Teraz si už na to dávame doma veľký pozor. Pravidelne vetráme a ostali sme verní aj pohlcovaču :-).“

  Anna K.Zavrieť
Stop Vlhkosti s aromaterapiou To musíte skúsiť! Viac informacií